Przejdź do:

Blog

COVID-19 – fakty i mitylink
29 kwi 2020
Cały świat żyje ciągle rosnącą liczbą przypadków zarażonych na koronawirusa. Choć każdy z nas powoli oswaja się z nowymi zasadami, których należy przestrzegać, coraz ciężej jest odnaleźć się w gąszczu informacji na temat COVID-19. Dowiedz się, co jest prawdą, a co kolejnym mitem.
Objawy koronawirusa – na co zwrócić uwagę?link
15 kwi 2020
Zbliżamy się do szczytu zachorować na COVID-19, co oznacza, że coraz więcej osób będzie się zgłaszało do szpitali zaniepokojonych symptomami, które mogą wskazywać na niebezpieczeństwo zarażenia wirusem. Objawy zakażenia przypominają grypę, stąd tak ważne jest monitorowanie swojego stanu zdrowia. Pomoże w tym aplikacja Comarch HealthNote, która dodatkowo wskaże stopień zagrożenia i dalsze kroki postępowania.
Nowe rozwiązania w aplikacji Comarch HealthNote w dobie koronawirusalink
01 kwi 2020
Szerząca się epidemia koronawirusa wymusza na nas pozostanie w domu, szczególne dbanie o higienę i regularną obserwację stanu zdrowia. To na razie jedyne sposoby, które mogą skutecznie zahamować ilość zachorowań na COVID-19. W ocenie ryzyka zakażenia oraz zapisywaniu pomiarów badań i symptomów chorobowych pomoże natomiast aplikacja Comarch HealthNote, w której pojawiają się kolejne rozwiązania przydatne w obecnej sytuacji.